FlyAir Green

FlyAir Green

FlyAir Green, tüpteki bir lazer ışın kristalini pompalama eksene ve çoğaltma kristaline sahip bir katı hal lazeridir (aktif materyal YVO4). Üretilen lazer ışını 532nm bir dalga boyuna sahip olan ve karakterize yeşil ışıktır. Lazer modülü bir Beyaz Odada mühürlenmiş, monte edilmiş ve ayarlanmıştır. FlyAir Green sistemi bir çelik kordonla birbirine bağlanmış iki gövdeden meydana geliyor: kontrol elektronikleri ile lazer kaynağıyla tarama biriminin de dâhil olduğu bir grup eleman. Bu kordon kabloların korunması için önemlidir, ayrıca bükülme, kazara ezilme, çarpma gibi sonucu oluşan hasarlardan korur. Sistem hava soğutma yöntemiyle sabit bir ısıda tutulmaktadır – diod bir Peltier hücreye monte edilmiştir. Bu tür lazer, tüm plastiklerin markalanması; transparan parçalar ve solar/fotovoltaik endüstrilerindeki lazer işleme için idealdir.

Ürüne ait fotoğraf bulunmamaktadır.

Ürüne ait video bulunmamaktadır.

Güç
6W
Teknoloji
Lazer Nd: YVO4 diyot-pompalı
Dalgaboyu
532 nm
Işın demeti kalitesi
M² < 2 (ölçülmüş ve gerçek)
Pulse frekansı
10KHz-100KHz
Nişan alan lazer
Lazer ışını içinde eş eksenli yeşil lazer diyotu, markalanacak parçanın pozisyonlanmasına yardım eden markalama alanı simülasyonuyla beraber
Elektrik bağlantısı
110-230 Vac (L+N+Gnd) 50-60Hz
Maksimum Emiş (sadece lazer)
250W
Soğutma
Hava
Bağlantı kablosu
ø25mm çapında, 3m boyunda paslanmaz çelik zırhlı
İşletim ısısı
15 ° C - 35 ° C yoğuşmasız

Ürüne ait doküman bulunmamaktadır.

Net Teknik Makina

2006 yılından beri faaliyet gösteren firmamız; makine satışı, servis, proje hazırlama ve uygulama birçok sektöre alanlarında hizmet vermektedir. 2014 yılından beri Fransız markalama markaları Technomark ve Flexmark, 2015 yılından itibaren İtalyan hava temizleyici (yağ buharı filtresi) firması AR Filtrazioni ve lazer markalama firması Lasit’in temsilcilik faaliyetlerini yürütmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 216 499 6638
Eposta: info@netteknikmakine.com
Website: www.netteknikmakina.com

Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi,
Çelik Sokak No:25A,
34776 - Ümraniye,
İSTANBUL