FlyAir Serisi

FlyAir Serisi

Unico ve FlyAir Compact sistemleri lazer ışınının tüp içinde üretildiği katı hal lazerleridir. Aktif madde eksensel pompalama yapan diyotlara sahip YVO4’dür (yettrium orthovanadate neodymium katılmış). Lazer modülü Temiz Odada mühürlenmiş, monte edilmiş ve ayarlanmıştır. İki model – Unico ve Flyair Compact – aynı lazer kaynağıdır: birbirlerinden farkları içlerindeki elemanların yapısı ve yerleşimleridir. Unico tek bir ünite olarak geliştirilmiştir. Bu da kaplama alanını azamiye indirmekte ama kolay ve hızlı entegrasyon ile en geniş alanda optimal tarama sağlamaktadır. FlyAir Compact sistemi ise bir çelik kordonla birleştirilen iki gövdeden oluşmaktadır: kontrol elektronikleri ile lazer kaynağıyla tarama birimi de dahil bir grup eleman. Lazerin ağırlığının göz önünde bulundurulması gereken durumlarda bu tasarım genel ağırlığı en aza indirerek ideal bir çözüm sunar. İki sistem de yüksek stabilite sunmaktadır. Dahası, doğrudan tüpe bağlı diodun tasarımı transport fiberin kopması riskini ortadan kaldırmaktadır. Hava soğutma sabit bir ısıyı korumak içindir ve diod bir Peltier hücre üzerine montedir. Bu tip lazer özelleştirilmiş markalama için idealdir - kimlik kartları ve plastik markalama gibi.

Ürüne ait video bulunmamaktadır.

Güç
5-10-20W
Teknoloji
Lazer Nd: YVO4 diyot-pompalı
Dalgaboyu
1064 nm
Nişan alan lazer
Lazer ışını içinde eş eksenli yeşil lazer diyotu, markalanacak parçanın pozisyonlanmasına yardım eden markalama alanı simülasyonuyla beraber
Elektrik bağlantısı
110-230 Vac (L+N+Gnd) 50-60Hz
Maksimum Emiş (sadece lazer)
180W, 200W, 250W, 400W
Soğutma
Hava
Bağlantı kablosu
ø25mm çapında, 3m boyunda paslanmaz çelik zırhlı
İşletim ısısı
15 ° C - 35 ° C yoğuşmasız

Ürüne ait doküman bulunmamaktadır.

Net Teknik Makina

2006 yılından beri faaliyet gösteren firmamız; makine satışı, servis, proje hazırlama ve uygulama birçok sektöre alanlarında hizmet vermektedir. 2014 yılından beri Fransız markalama markaları Technomark ve Flexmark, 2015 yılından itibaren İtalyan hava temizleyici (yağ buharı filtresi) firması AR Filtrazioni ve lazer markalama firması Lasit’in temsilcilik faaliyetlerini yürütmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 216 499 6638
Eposta: info@netteknikmakine.com
Website: www.netteknikmakina.com

Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi,
Çelik Sokak No:25A,
34776 - Ümraniye,
İSTANBUL