Micromark

MicroMark 1. Sınıf bir lazer markalama istasyonudur. CE ve USA CDRH sertifikalı, tamamen kapalı kompakt bir tezgah üstü markalama sistemidir. MicroMark, kullanışlı bir manuel kapı ve markalama alanının net görüşünü sağlayan görüntüleme penceresiyle birlikte gelir. Standart markalama alanı Ø140mm’dir ancak çeşitli odak uzunluklarında lensler monte edilerek alan Ø87- Ø220mm genişletilebilir. Lazer 200mm’ye kadar yüksekliği olan parçaları destekleyen Z ekseni boyunca hareket ettirilebilir. Eksen hareketi manuel de olabilir, entegre kodlayıcı ile ve tamamen PC’den programlanabilir olarak motorize de yapılabilir. Motorize Z ekseni, SmartFocus ile beraber kullanıldığında hızlı odaklama ve hizalama sağlayarak verimi arttıran bir joystick de sunmaktadır. Motorize Z hızlı yerleştirme ve odaklama sayesinde düz yüzeylerde, silindirik parçalarda olduğu kadar kıvrımlı ve çeşitli açılara sahip karmaşık geometrilerde de optimal markalama sunar.

Model
FiberFly 20W
Teknoloji
Ytterbium fiber laser
Dalgaboyu
1060-1070 nm
Güç
20W-30W-50W-100W
Işın demeti kalitesi
M2<1.8 (ölçülmüş ve gerçek) her güç ve frekans için
Pulse frekansı
20 KHz - 100 KHz (1MHz opsiyonel)
Işın
Diod lazer kaynaklı kızıl ötesi ışın. Yazılım sayesinde, kullanıcının ihtiyacına göre rastgele bir örnek (çizgi, yay, çoklu çizgi) belirlenip markalanacak parçaların yerleştirilmesine imkân verir.
Elektrik bağlantısı
230 Vac (L+N+Gnd) 50-60Hz
Maksimum Emiş
250W
Soğutma
Havayla soğutma
Bağlantı kablosu
Paslanmaz çelik, 3 mt
İşletim ısısı
15 °C - 35° C HR<%90 Yoğuşmasız

Ürüne ait doküman bulunmamaktadır.

Disclaimer

All stock images on this template demo are for presentation purposes only, intended to represent a live site and are not included with the template or in any of the Joomla51 club membership plans.

Most of the images used here are available from shutterstock.com. Links are provided if you wish to purchase them from their copyright owners.

Contact Details

Telephone:1-800-123-4567
Email: info@example.com
Website: www.example.com

The Dunes, Top Road,
Strandhill,
Co. Sligo,
Ireland