RotoMark ve RotoMark X

RotoMark ve RotoMark X

RotoMark sistemi, 2 ila 8 iş istasyonuna sahip mekanik ekzantrikli bir döner tabla ile donatılmıştır. Sistem, parçaların aynı zamanda yüklenmesi ve markalanmasına olanak verir. Markalama esnasında yükleme ve boşaltma yeteneği, makinenin çalışma zamanını optimize eder ve üretimin arttırılmasına yardımcı olur.

Masa mekanizmasının sağlam yapısı, yıllar boyunca yüksek hız, hassasiyet ve tekrarlanabilirlik sağlar.

RotoMark X, tek tek parçaların, bir seri parçanın ya da çok büyük parçaların en yüksek verimle markalanması için tasarlanmıştır.

RotoMarkXL aynı anda yükleme/boşaltmayı avantajını sunan ilk lazer markalama makinasıdır. Sistem markalma için 4 ila 8 pozisyon sunabilmektedir. Masanın çapı 1500mm’ye kadar çıkabilmekte ve lazer kafasının pozisyonlanması için bir X ekseni içerebilmektedir. X ekseni çalışma alanı 200mm ile 500mm arasında değişebilir ve uygun lense bağlı olarak 150x650mm veya 280x780mm markalama alanı sunabilmektedir. RotoMarkXL sıralanmış çok sayıda parçanın bir seferde markalanmasında yüksek verim için ideal olarak tasarlanmıştır. Makine indeks masasıyla ya da arka kapıdan manuel olarak çalıştırılabilir.

Çalışma pozisyonu
Oturarak
Lazer tipi
FiberFly
Görüntüleme sistemi
Opsiyonel TTL
Motor tipi
Encoder’li 4 motora kadar
Joystick
Dâhil
Kapı tipi
Manuel
Egzoz fanı ve filtre
Opsiyonel
PC ve ekran
Makinenin alt kısmına ve ekran tutucuya entegre
Ağırlık
235Kg
Güç kaynağı
110 – 230 Vac – 50Hz

Ürüne ait doküman bulunmamaktadır.

Net Teknik Makina

2006 yılından beri faaliyet gösteren firmamız; makine satışı, servis, proje hazırlama ve uygulama birçok sektöre alanlarında hizmet vermektedir. 2014 yılından beri Fransız markalama markaları Technomark ve Flexmark, 2015 yılından itibaren İtalyan hava temizleyici (yağ buharı filtresi) firması AR Filtrazioni ve lazer markalama firması Lasit’in temsilcilik faaliyetlerini yürütmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 216 499 6638
Eposta: info@netteknikmakine.com
Website: www.netteknikmakina.com

Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi,
Çelik Sokak No:25A,
34776 - Ümraniye,
İSTANBUL