LasitLasit, 1990 yılından bu yana, lazer markalama ve kazıma için, standart ve son derece kompleks sistemler de dahil olmak üzere, özel tasarlanmış makineler üretmektedir.

Lasit oldukça büyük araştırma ve geliştirme bölümüyle yıllardır en üst düzeyde teknolojiyi müşterilerine sunmaktadır.

Sunduğu gelişmeler mekanik, otomasyon, donanım ve yazılım alanlarını kapsamaktadır. Lasit müşterilerin tüm üretim ihtiyaçlarını analiz edip müşterilerin hem geleneksel hem özel projelerindeki tüm ihtiyaçlarına pratik ve yenilikçi çözümler getirebilmiştir.

Lasit, sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi ve elektrik, makine, yazılım ve uygulama mühendislerinden oluşan büyükçe bir mühendislik ekibi ile markalama ve kazıma, derin kesme ve hassas mikro-delme sistemlerini tasarlayıp üretebilmektedir.

Lasit ürünlerini; yüksek kaliteli, uzun ömür ve güvenilirlik sunan bileşenleri kullanarak, tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.

Güçlü Yönleri;

Özel çözümler - Standart Bileşenler

Lasit basit sistemlerden kompleks robotik çözümlere, temel tezgah üstü modelden programlanabilir XYZ eksenli, rotari endeksli, 5 C pensli, 3 eksantrikli aynalı, döner kadranlı masa, otomatik yerleştirme ve sofistike konveyör ve asansöre sahip modellere kadar çok daha gelişmiş çeşitli çalışma yerleri sunabilir.

Lasit, 20 yılda titizlikle seçilmiş yüksek kalite standartlı komponentler kullanmaktadır.

Lasit tüm proje için tam sorumluluk alır.

Lasit yalnız tüm sistemi oluşturmakla kalmaz aynı zamanda sistem entegrasyonu için de tam sorumluluk yüklenir.

Sistem analizi, lazer örnekleri, CAD tasarım, elektronik ve optik, yazılım, ERP ve DB ile arabirimi barındırdığı bir mühendislik atölyesine sahiptir.

Tasarım sürecinden bitime kadar, spesifik ihtiyaç ve gereksinimleri belirleyebiliyor.

1990 yılından bu yana sektörde.

25 yılı aşkın süredir, dünya çapında, 2400’den fazla müşteriye ürünlerini sunarak ve 3500'den fazla makine üreterek edindiği tecrübesiyle müşterilerini desteklemeye ve hatta en zorlu gereksinimleri karşılamaya devam ediyor.

Makine Listesi

Disclaimer

All stock images on this template demo are for presentation purposes only, intended to represent a live site and are not included with the template or in any of the Joomla51 club membership plans.

Most of the images used here are available from shutterstock.com. Links are provided if you wish to purchase them from their copyright owners.

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 232 766 1650
Eposta: info@netteknikmakine.com
Website: www.netteknikmakina.com

Şirinkent Mh. 4232. Sk. No:1,
Zeytinalanı,
Urla, İzmir